District+

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO KAŽDÉHO

Staňte se členy našeho věrnostního programu DISTRICT+ a získejte pravidelné výhody a bonusy.

Jaké výhody členství nabízí?

Z Vaší útraty se na věrnostní kartu budou načítat bonus body ve výši 10% z hodnoty útraty za konzumaci či pronájem PC, XBOXu.
Drobné dárky a pozornosti
Přednostní informace o novinkách a speciálních akcích
Automatické začlenění do soutěží o partnerské produkty
Přednostní právo na obsazený počítač s hrou, kterou chcete hrát = Žádné čekání.

Jak lze získat věrnostní kartu?Věrnostní karta Distritc+

Stačí vyplnit registrační formulář a odevzdat ho obsluze na baru nebo se můžete přímo registrovat vyplněním formuláře níže. Karta Vám bude do druhého dne vyrobena a můžete ji obratem začít používat.

Kdo může kartu používat?

Karta je nepřenosná a její výhody se vztahují pouze na zákazníka, kterému byla vydána.

Systém bodování:

Z každé útraty se zákazníkovi automaticky přičte 10% hodnoty do bonusového účtu jako bonusové body.
Útrata 100 Kč = 10 Kč do bonusového účtu.

Soutěže

Každý měsíc bude také probíhat losování, ve kterém vylosujeme jednoho věrného zákazníka, kterému navýšíme jeho účet o 100% hodnoty jeho bonusových bodů, neboli mu ho zdvojnásobíme a na 3 nejvěrnější tu pak čekají odměny ve formě volné registrace na turnaj ve Vaší oblíbené hře, celodenní vstup na PC zdarma a mnoho tematických dárkových předmětů od společnosti Monster Energy, Riot, Valve, Blizzard, S2Games, EA, Ubisoft, EIZO, Coolermaster, MadCatz.

Podmínky členství

  1. Věrnostní program zábavního klubu District Prague se mohou účastnit osoby s trvalým nebo přechodným pobytem v České republice nebo Slovensku.
  2. Členství ve věrnostním programu je bezplatné
  3. Účastníkem se stává každý zákazník, který řádně a pravidelně vyplní registrační formulář a odevzdá ho obsluze baru.
  4. Karta bude do druhého dne aktivována a zákazník ji může obratem využít.
  5. Při předložení karty před placením účtu budou na zákazníkovo konto přičteny bonusové body ve výši 10% z uhrazené útraty. Tyto bonusové body může zákazník uplatnit jako kreditní, a platit nimi používání PC, XBOX, konzumaci a jiné služby, nebo je může směnit za dárkový poukaz na naše služby. Minimální částka dárkového poukazu je 400,- Kč. Hodnota čerpání kreditu za používání PC, XBOXu a konzumace není nijak limitována.
  6. Nejvyšší hodnota pro vydání dárkového poukazu není určena, nebude-li však karta používána déle než jeden rok, bude deaktivována.
  7. V případě ztráty či poškození karty bude vystavena karta nová, přičemž stávající hodnota nasbíraných bodů od posledního pohybu bude načtena na kartu novou. Ztracená či poškozená karta bude automaticky deaktivována.
  8. Pokud zákazník nevyužije věrnostní kartu po dobu delší než jeden rok, tzn. 12 kalendářních měsíců, od posledního pohybu na kartě, bude hodnota na kartě smazána a karta se stává neplatnou a bude deaktivována.
  9. Vyplněním registračního formuláře zákazník zároveň souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro interní potřebu společnosti QWERTY gaming s.r.o., tzn. I se zasíláním nabídek a akcí v klubu District Prague, ve smyslu zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Svůj souhlas může zákazník kdykoliv zrušit, a to písemně na baru.

Již vytvořené zákaznické karty přechází automaticky pod tento systém.

Být členem věrnostního klubu District+ se vyplatí!!!

Registrovat